apartman ve sİte yönetİm yazILIMI
Kat Malikleri yasasına uygun etkin bilgi üretimi ile; daha bilimsel, daha yenilikçi çözümlerle ihtiyacınız olan operasyonları kusursuzca yönetebilirsiniz.
merkezi IsI gİder PaylaşImI
Merkezi sistem ile ısınan ve sıcak su kullanılan binalarda, giderleri yönetmeliğe uygun olarak tüketimlere göre paylaştıran yazılım.
yönetim DanIşmanlIğI hİzmetlerİ 
Kurumsal ve sektörel birikimimizle Site yönetimlerine destek sağlayıp, çözümlerimizle çalışmalarına katkıda bulunuyoruz.
Destek

Kullandığınız ürünle ilgili karşılaştığınız sorunları ve diğer isteklerinizi destek@ekomyazilim.com e-posta adresimize gönderiniz. En kısa zamanda size geri dönülecektir.

 

İnternet üzerinden masaüstünüzü bizimle paylaşmanızı sağlayan ve güvenli bir yazılım olan Teamviewer veya Alpemix ile size yardımcı olabiliriz.

Bağlantı isteğinizde Teamviewer veya Alpemix programını çalıştırınız, size ait ID ' yi ve her çalıştığında farklı üretilen şifreyi söyleyiniz. Bu şifre, program her çalıştığında farklı üretilir, ve şifre olmadan destek ekibimiz bilgisayarınıza kesinlikle bağlanamaz. Bağlantı süresince tarafımızca yapılan işlemleri ekranınızda takip edebilirsiniz.

Teamviewer yazılımı hakkında daha fazla bilgi için: http://www.teamviewer.com (Program kurulurken gelen ekranlarda sırasıyla ; Install - Next / Personal - Next / Lisans onay kutucuklarını işaretleyip - Next / Normal installation - Next / Finish uygulayınız)

Alpemix yazılımı hakkında daha fazla bilgi için: http://www.alpemix.com (Programı web sayfasındaki hemen ücretsiz indir linkine tıklayarak, bilgisayarınızın masaüstüne kaydedebilirsiniz.)

 

İnternet üzerinden ücretsiz sesli görüşme yapmayı sağlayan ve oldukça popüler bir yazılım olan Skype ile de bizden destek alabilirsiniz. Skype hesap adımızı öğrenmek için lütfen arayınız.

Skype yazılımını kurmak ve daha fazla bilgi için: http://www.skype.com

 

Bilgisayarınızda Windows Installer paketi kurulu değilse,  kurulumlar da sorun yaşayabilirsiniz. Kurmak için ..

 

Sıkıştırılmış dosyaları açmak için  Winrar programını kullanabilirsiniz.