apartman ve sİte yönetİm yazILIMI
Kat Malikleri yasasına uygun etkin bilgi üretimi ile; daha bilimsel, daha yenilikçi çözümlerle ihtiyacınız olan operasyonları kusursuzca yönetebilirsiniz.
merkezi IsI gİder PaylaşImI
Merkezi sistem ile ısınan ve sıcak su kullanılan binalarda, giderleri yönetmeliğe uygun olarak tüketimlere göre paylaştıran yazılım.
yönetim DanIşmanlIğI hİzmetlerİ 
Kurumsal ve sektörel birikimimizle Site yönetimlerine destek sağlayıp, çözümlerimizle çalışmalarına katkıda bulunuyoruz.
Rotary Kulüp Dernek Web Portalı

Kulüp ve dernek yönetiminde, kağıt kalem kullanmaya artık son ...

İnternet artık çok daha hızlı ve çağa ayak uydurmak çok önemli ..

Rotary Kulüpler için özel olarak geliştirilen
bu portal ile; Derneğinizin, Üye bilgilerinden toplantı bilgilerine , devam bilgilerinden gelir gider kayıtlarına her zaman her yerden güncel olarak erişebildiğinizi düşünün. Herhangi bir yerden, ister işyerinizden, ister evinizden. Herhangi bir bilgisayardan, ister kişisel bilgisayarınızdan, ister mobil bir cihazdan. Bilgisayar taşımaya program kurmaya gerek yok.

İşte bu kolaylıkları Kulüp ve dernek yönetiminde hayatınıza taşıyoruz.
Kullanıcılar web sayfanıza bağlanıyorlar, Kulübünüzle ilgili genel bilgi ve haberleri izliyorlar, Kulübünüzün tanıtımına katkıda bulunuyorsunuz. Üyeleriniz kullanıcı kodu ve şifreleri ile bağlanıyorlar kendi kişisel bilgilerini ve diğer üye bilgilerini görüyorlar , izin verdiğiniz oranda kendi bilgilerini güncelleyebiliyorlar, diğer üyelere mesaj gönderebiliyorlar. Yöneticiler web yönetim paneli ve kullanıcı yetkileri ile sisteme giriyorlar, derneğe ait bütün bilgiler anlık olarak önlerine açılıyor, bütün işlerini web üzerinden yürütebiliyorlar. Üye bilgilerini düzenleyebiliyor, toplantı kayıtlarını işleyebiliyor, üye devam bilgilerini girebiliyor, haber ve etkinlik ekleyebiliyor , bültenleri ekleyebiliyor, resim albümleri oluşturabiliyor , gelir ve giderleri işleyebiliyor, Dernek bilançosu ve işletme hesap tablosunu anlık görebiliyor , üyelere Sms ve e-posta gönderebiliyor, detaylı raporlar ve dernek matbu formlarını alabiliyor ve çok daha fazlasını yapabiliyorlar .. 

Yeni dönemde yönetime sadece kullanıcı kodu ve şifreyi veriyorsunuz , hiç bir şey aksamadan devam ediyor.
Bütün bilgiler dönem bazlı saklanıyor ve böylece Kulüp arşiviniz de tutulmuş oluyor. Bütün raporlar dönem bazlı alınabiliyor. Geçmişe ait bilgilere kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Web üzerinden bu işleri yürütmenin çok büyük kolaylıkları var. Bilgisayarlarınıza herhangi bir program kurmuyorsunuz , verilerinizin yedeğini almakla uğraşmıyorsunuz , güncelleme yapmıyorsunuz , bilgileri bir bilgisayardan bir bilgisayara taşımıyorsunuz , network oluşturmuyorsunuz. Sizin haberiniz olmadan yazılımın yeni sürümleri yükleniyor. Veriler güvenli bir şekilde saklanıyor , Bir şirketin sisteminden veya kişisel bilgisayardan çok daha güvenli bir ortamda saklanıyor. Her zaman her yerde her makinayla sadece kullanıyorsunuz , yeter ki internete bağlanın siz. Başka hiçbir detayla uğraşmıyorsunuz. İstediğiniz yerde istediğiniz zaman 7/24 tüm bilgiler elinizin altında. 

Kullanan Kulüpler;
Mavişehir Rotary Kulübü , 2440 Bölge